Osiągnij swoje noworoczne rezolucje z hipnozą


Nowy Rok jest na horyzoncie, a jak wszyscy wiemy, często towarzyszą mu rezolucje podejmowane w najlepszych intencjach, które trudno utrzymać.

Tylko niewielka liczba z nas rzeczywiście doświadczy sukcesu i będzie kontynuować nowe wzorce zachowań po styczniu.

Możemy zdecydować się na zdrowy tryb ćwiczeń i odchudzania i zacząć od tego, że nasza motywacja jest wysoka - tylko dla nas, aby wygasnąć przy pierwszych oznakach pokusy lub stresu.  To samo odnosi się do rzucenia palenia, rzucenia alkoholu i tak dalej.  Co tu się dzieje?

Dla niektórych może to być trudne, ponieważ wszyscy jesteśmy istotami z przyzwyczajenia i w czasach przeciwnika wracamy do naszych starych mechanizmów radzenia sobie.  I oczywiście, jeden papieros lub jedno ciasto śmietankowe nie zrobi wielkiej różnicy jest to, że oszukujemy samych siebie, a to często prowadzi do porażki.

Albo możemy jeść wszystko, co właściwe i więcej ćwiczyć, ale nie zrzucać wagi, więc ponieważ wyniki nie są natychmiast przestaniemy "karać" się zaprzeczeniem i wrócimy na starą, dobrze wydeptaną ścieżkę.

Ale nie musi tak być.  Ludzie mogą schudnąć, przestać pić, palić, być leniwi i tak dalej. 

Mogą to zrobić w trudny sposób, wykorzystując siłę woli lub zdecydować się na zmianę nastawienia przy pomocy hipnozy.

Hipnoza może pomóc Ci trzymać się swoich postanowień, skupiając się na zadaniach, które chcesz osiągnąć lub problemach, które chcesz przezwyciężyć. 

Najpopularniejsze rezolucje noworoczne mają tendencję do podążania tą samą drogą: 

  • Zdobądź kondycję i zrzuć wagę
  • Bądź bardziej zorganizowany w pracy/życiu w ogóle
  • Oszczędzaj pieniądze, wydawaj mniej
  • Rzucenie palenia
  • Ciesz się życiem i witaj nowe doświadczenia
  • Znajdź miłość / związek
  • Podróżuj więcej

Myślę, że większość z nas zgadza się, że przez większość lat były to dominujące tematy w rezolucjach każdego z nas.

Największym motywem jest być albo lepiej w jakiś sposób sobą. 

Niektórzy ludzie nawet nie przeszkadzają w podejmowaniu decyzji z obawy przed porażką; jeśli to brzmi jak ty, to hipnoza może pomóc umieścić cię we właściwych ramach umysłu i zmotywować cię do osiągnięcia twoich decyzji z pewnością siebie.

Mamy kilka plików do pobrania, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych problemów lub problemów, z którymi możesz się zetknąć próbując je rozwiązać. Na przykład, możesz chcieć więcej podróżować w Nowym Roku, ale bać się latać. Strach przed lataniem hipnoza pobrania może pomóc przezwyciężyć te obawy i osiągnąć swoje cele podróży.

Podobnie, zdrowe odżywianie i nauka korzystania z ćwiczeń fizycznych może pomóc w realizacji celów utraty wagi. 

The Daily Mail podzielił się artykułem o mamie, która przeszła na hipnoterapię po tym, jak jej 7-letni syn nazwał ją wybredną zjadaczką. Było to spowodowane tym, że jadła tylko kilka różnych zwykłych potraw, a absolutnie nie jadła warzyw ani innych zdrowych produktów spożywczych.

Miała taką fobię do różnych potraw, że posunęła się aż do przygotowywania posiłków syna w gumowych rękawiczkach.

Po sesji z ekspertem od fobii pokarmowej, gazeta donosi, że jest teraz skłonna spróbować więcej żywności, nawet jeśli wtedy zdecyduje, że nie lubi ich. 

Kluczem do sukcesu jest podjęcie możliwych do osiągnięcia postanowień i wyznaczenie sobie realistycznej skali czasowej, aby je zrealizować. W ten sposób możesz świętować swoje sukcesy, gdy osiągniesz każdy kamień milowy, lub ponownie ocenić swój plan działania, jeśli sprawy nie idą zgodnie z planem.