Hipnoza może pomóc w zorganizowaniu Twojego życia

Większość z nas jest czasami trochę zdezorganizowana, co może być irytujące, ale kiedy szczep bycia zdezorganizowanym staje się przytłaczający, może zacząć wpływać na jakość twojego życia. Hipnoza pozwala na odwrócenie tego procesu i odzyskanie kontroli.

Jak być bardziej zorganizowanym Przez cały rok pojawia się wiele różnych wydarzeń i sytuacji, które mogą powodować u nas stres, niepokój i dezorganizację. Może wychodzisz za mąż, przeprowadzasz się, a nawet zmieniasz pracę? A może po prostu radzisz sobie z codziennymi wyzwaniami, których czasem jest zbyt wiele i ranisz ludzi wokół siebie, nie mając dla nich czasu lub zapominając o ważnych datach, takich jak rocznice i urodziny?

Kiedy jesteśmy pod presją, mózg uwalnia hormony stresu, które w rzeczywistości powstrzymują nas od jasnego myślenia i planowania. Tak więc im bardziej jesteśmy niespokojni i zestresowani, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziemy zdezorganizowani, zapomnimy lub stracimy rzeczy i generalnie nie będziemy w stanie zorganizować naszego życia w sposób efektywny. Oczywiście, samo zdezorganizowanie generuje więcej napięć, które utrudniają organizację, a cykl trwa dalej.

JAK HIPNOTERAPIA POMAGA
Patrząc na to, co powiedzieliśmy powyżej, widzisz, że chociaż myślałeś, że jesteś zdezorganizowany, ponieważ miałeś dużo na planie, w rzeczywistości walczyłeś, aby być zorganizowanym z powodu podstawowej kwestii ze stresem lub lękiem, który jest zasadniczo przysłaniający twoje myśli.

Ponieważ hipnoterapia pomaga w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych i psychologicznych, może pomóc w zachowaniu spokoju i skupieniu się na pracy. Możesz zrobić więcej, lepiej wykorzystać swój czas i zacząć znowu cieszyć się życiem.

Czy ty często:

 • Martwisz się o rzeczy, które musisz zrobić, często do tego stopnia, że nie śpisz dobrze?
 • Stracić rzeczy lub zapomnieć o wydarzeniach takich jak urodziny?
 • Pociągać "całonocnych", aby dotrzymać terminów, czy odkryć, że rzadko zdarza się, aby rzeczy się skończyły?
 • Denerwujesz się lub denerwujesz, gdy jesteś proszony o coś dodatkowego?
 • Czujesz, że nie ma wystarczająco dużo godzin w ciągu dnia?
 • Dobrą wiadomością jest to, że jest umiejętność bycia zorganizowanym i to jest ta, której się uczymy, nie rodzimy się z nią. To znaczy, że ty też możesz nauczyć się być bardziej uporządkowany.

Więc jeśli jest jakiś problem w twoim codziennym życiu, który wydajesz się bezradny do rozwiązania, możliwe jest, że istnieje podstawowy problem, który powstrzymuje cię od powrotu na kurs.

HIPNOTERAPIA MOŻE CI POMÓC:

 • Zidentyfikować każdy problem lub problem, który sprawia, że masz problem z organizacją.
 • Nauczyć cię, jak pozostać zrelaksowanym i skoncentrowanym na wykonywanej pracy.
 • Poprawić pamięć i pokonać blokady psychiczne, które powstrzymują cię przed zapamiętywaniem bardzo ważnych zadań i dat.
 • Trzymaj się z dala od okaleczających efektów stresu.
 • Bycie zdezorganizowanym wpłynie na Twoje relacje z rodziną i przyjaciółmi, więc jest naprawdę ważne, aby poradzić sobie z nim zanim stanie się zbyt dużym problemem. Mogę pomóc ci dotrzeć do korzeni tego, dlaczego jesteś zdezorganizowany, rozwiązać problem i umożliwić ci zbudowanie pewności siebie i umiejętności, abyś lepiej radził sobie w nadchodzących latach.